Доставка воды

Щоб оформити замовлення води необхідно

Ви можете це зробити одним із зручних для вас способом:

1. Зателефонувати нам з 08:00 до 20:00 за телефоном аквалініі в центральному офісі (067) 579 0 800 та відповідно залишити інформацію про кількість бутлів і адресу доставки

2. Зателефонувати з 9:00 до 19:00 в регіональне представництво компанії «Українська природна» вибравши контакти зі списку обслуговуваних міст:

3. Скористатися виджетом зворотного зв’язку в лівому нижньому кутку, вказавши свій номер телефону та ім’я при бажанні.

4. Скористатися кнопкою «Замовити доставку води» на будь-який з сторінок сайту із зазначенням номера телефону, міста і супутньої інформації за бажанням.

У будь-якому випадку, ми будемо раді доставити воду, яка допоможе вам залишатися здоровим і бадьорим за рахунок свого природного мінерального складу!

  • Чи не виснажуйте свій бюджет постійними покупками незручних фільтрів. Їх потрібно часто міняти і вони не гарантують повну очистку води. Найвірніший шлях до здорового життя – це замовлення питної води «Українська Природна»!
  • Вода – це основа і джерело всього живого на нашій планеті. Всі хімічні реакції в організмі проходять за допомогою води, яка складає 70% нашого тіла. Якщо пити воду з шкідливими домішками, з надлишком металів і мінеральних компонентів, то дуже скоро будуть вражені нирки, травний тракт, дихальні органи. Така ціна вживання будь-яких бактерій і хімії в воді.