Франшиза Укрїнська природна

Про компанію

Компанія «Українські Природні Води» – займається пошуком, власним видобутком і доставкою артезіанських питних вод виключно натурального походження для щоденного споживання з користю для здоров’я. Вперше, про корисність і якість пропонованих натуральних питних вод для щоденного вживання стало відомо у 80-х роках, коли з історичних скельних підземних глибин докембрийского періоду західної ділянки Світловодського родовища, з під захисту 40-метрового гранітного шару, була видобута і досліджена вода, унікальний збалансований склад і властивості якої формувалися більше мільярда років.
Інша натуральна вода була видобута з екологічно чистих заповідних місць урочища «Тростянка», ізольованих та захищених від зовнішніх впливів та промислових факторів.
З 2011 року такі води досліджуються і об’єднуються під загальною тм «Українська Природна».

В усьому Світі натуральні питні води коштують у рази більше, ніж всі інші питні води. Природними питними вважаються ті води, які розливаються для споживання не далі 50 метрів від місця видобутку, без суттєвої зміни, при добичі, свого природного складу. Дозвіл на споживання такої води надається тільки тоді коли визначається категорія питної води, в залежності від спектра присутніх в ній і необхідних на кожен день людині корисних елементів і речовин, необхідних для підтримання організму в здоровому стані і це за умови відсутності у такій воді жодної частки шкідливих речовин і стабільності всіх якісних показників у часі. Тому кількість таких джерел, з водою яка має статус «Природна», досить невелика і обмежена. Саме завдяки великому спектру необхідних, корисних, розчинених в природному стані воді елементів, була визначена висока якість нашої води і відповідність її Державному Стандарту України з внесенням до реєстру – як натуральні питні води вищої категорії, для щоденного вживання.
   Місія компанії «Українські Природні Води» – створити для всіх умови, доступного щоденного споживання корисних для здоров’я, натуральних природних вод високої якості.
Тепер, вживаючи таку воду, буде можливим не думати щоденно, про її якість, склад, і користь для організму – це робимо ми.
Для здоров’я – обирайте природні води 
Натуральна корисна вода потрібна всім        … і незалежно від віку. 

Компанія «Українські Природні Води» що входить до AquaBank Group – з 2011 року, позиціонується на власному видобутку тільки натуральних природних вод для щоденного, системного вживання людиною, з користю для здоров’я. Для цього компанія має підприємства, які видобувають натуральні води тільки з таких глибин, які за своїм природним складом не перенасичують воду мінералами більше ніж це необхідно кожен день людині і яких буде достатньо, щоб підтримувати свій організм в збалансованому стані, не вживаючи без необхідності додаткові харчові добавки, крім води і їжі.

Компанія пропонує інновації для партнерів і споживачів

В 2018 році компанія «AquaBank» спільно з «Українські Природні Води» почала випуск мінеральної води вищої категорії під брендом «Українська Природна» в гнучку Інноваційну еко упаковку. Такі пакети дають початок розвитку сегмента гнучкої еко упаковки для питної води. Їх основними споживачами стануть люди, які ведуть активний спосіб життя і любителі пікніків. На відміну від скляної або пластикової упаковки, гнучкі пакети в кілька разів легше і місця після використання займають менше. Їх зручно брати як в походи, так і на велопрогулянки.
Інноваційна упаковка виробляється з поліетилену низької щільності в прозорі, здатні біологічно руйнуватися пакети, ємністю до 1дм3. При використанні інноваційної упаковки 1 дм3 води, йде всього до 5 грамів полімеру. Кількість грамів полімеру, яка йде на виробництво такої упаковки, це як вага стандартної пластикової кришки, яку використовують для закупорювання звичайної ПЕТ-пляшки. Це в кілька разів менше всіх інших існуючих. Виробник пропонує пити з такої упаковки «на ходу». Відкрити цей пакет можна зубами – просто розірвати упаковку в одному з її кутів. Після використання пакет практично не займає місця – він як звичайний поліетиленовий мішечок. Така ЕКО упаковка підійде тим споживачам, які часто здійснюють пробіжки або багато ходять. Припускаємо, що така упаковка може не стати повною альтернативою традиційним пляшкам, однак при заняттях спортом вона здатна бути просто незамінною.
Воду в таких пакетах можна заморозити і, коли необхідно, розтопити. Крім того, вона повністю перероблюється. Споживаючи воду в такому упакуванні, замість води в ПЕТ пляшках, ми в кілька разів можемо зменшити забруднення навколишнього середовища і покращити екологію.

Світловодська артезіанська вода, торгової марки «Українська Природна» – відома з 1985 року, як мінеральна природна столова вода вищої категорії, ДСТУ для ЩОДЕННОГО споживання. Видобувається з історичних скельних підземних глибин докембрийского періоду. Її унікальний збалансований склад і властивості формувалися більше мільярда років. Вода доноситься споживачеві в природному, первозданному вигляді. Вживаючи таку природну воду, ви не замислюючись, отримаєте необхідний кислотно-лужний баланс в організмі, який, завдяки цій воді, буде завжди в нормі, зміцните своє здоров’я, дозволите собі вести здоровий і активний спосіб життя. Ці підземні води класифікуються як слабко-маломінералізовані сульфатно-гідрокарбонатні магнієво-натрієво-кальцієві, натрієво-кальцієві без специфічних компонентів та властивостей, нейтральні-слабколужні, холодні.
Вода має рН близько 7,6-7,8 одиниць і здійснює оздоровчий вплив на організм – сприяє сечоутворенню, стимулює екскрецію сечовини, активує жовчоутворювальну функцію печінки. Захищена 40-метровим гранітним шаром, природно збагачена киснем. НЕ МІСТИТЬ добавок і консервантів.
Призначена дітям та дорослим для постійного щоденного вживання у сирому вигляді і приготування. 

Тростянецька артезіанська вода, торгової марки «Українська Природна» – натуральна питна джерельна вода, яка походить з екологічно чистих заповідних місць урочища «Тростянка» ізольованих та захищених від зовнішніх впливів та промислових факторів. Природно збагачена киснем вода, зі збалансованою кількістю корисних, розчинених у воді мінералів та елементів.
Вода донесе всю свіжість природних джерел, які пробиваються з великої глибини та додасть організму здоровий стан на кожен день. Благотворно впливає на організм та допомагає зберегти здоров’я, незважаючи на екологічні катаклізми. Щоденне вживання буде підтримувати здоровий спосіб життя.
Середній рівень мінералізації. Залишає небагато накипу. НЕ МІСТИТЬ добавок і консервантів
Призначена дітям та дорослим для постійного щоденного вживання у сирому вигляді і приготування

«Українська Природна» – ПРИРОДНА ВОДА для людей які піклуються про себе та своїх близьких, джерело твердого здоров’я, сили і хорошого настрою, мінімум хвороб, і дивовижний смак приготовленої їжі.

Компанія сьогодні – еко партнерство, франшиза
Пропозиція створення свого власного бізнесу разом з нами

Починаючи з 2017 року, компанія «Українські Природні Води» започатковує новий екологічний проект для думаючих людей, які прагнуть вести здоровий образ життя, покращувати своє здоров’я і здоров’я своїх близьких, вживаючи природну артезіанську воду вищої категорії яка відповідає Державному Стандарту та реєстру надр. Цей проект, також започаткований для тих, хто має бажання або потребу мати власний стабільний і прибутковий бізнес. Компанія надає партнерам свій бренд “Українська Природна” для загального використання, систему, підтримку і можливість одразу отримати для себе вже готовий високорентабельний і довгостроковий бізнес, вартість і значення якого збільшується з кожним роком.

Переваги такого Бізнесу

 Перевага 1
 Власний Екологічний бізнес в сучасній формі
 Перевага 2
Досвід масштабованість підтримка, без обмежень росту   бізнесу
 Перевага 3
 Продукти вищої категорії
 Перевага 4
 Швидко зростаючий ринок і прогресивний тренд

Формати партнерства

 1. Партнерство без корпоративних прав
 2. Партнерство з наступним отриманням корпоративних прав на добичу і виробництво розливу

Партнерська програма дає можливість отримати партнерам корпоративні права на добичу і виробництво і діє в інтересах двох сторін. Спрямована більшою мірою на розвиток і збільшення розміру доходу вашого бізнесу, за рахунок розширення території, навчаючись новим технологіям і опираючись на товарообіг необхідних для щоденного вживання натуральних продуктів і екологічних товарів бездоганної якості, різних торгових марок, у своїх містах, регіонах, інших країнах.

Власний бізнес допомагає партнерам ставати заможними і бути здоровими в Україні, покращувати екологію, розвивати свій бізнес, допомагаючи іншим.

Основні вимоги:

Бажання або потребу мати власний стабільний і прибутковий бізнес.
Бажання бути здоровим, заробляти підтримуючи і покращуючи себе, своє здоров’я і здоров’я своїх близьких.

Додаткові вимоги:

1. Наявність власного приміщення або оренда складу від 50-100м.кв, з температурою зберігання не нижче + 2град С, в населеному пункту або поблизу – де плануєте початок розбудови власного бізнесу.
2. Власний або найнятий транспорт, на початковому періоді – до 1тн
3. Невеликий стартовий капітал для купівлі пакету з початковими стандартами, політиками бізнесу, promo матеріали, реклама, розрахунки, бренд бук, необхідні для старту матеріали та інформація. Придбання оборотної тари, піддонів, які не входять до вартості пакету.
4. Мати вільний від ексклюзиву регіон

Що ми передаємо до пакету Вашого власного бізнесу?

1. Початкові стандарти, promo матеріали, реклама, розрахунки, бренд бук, необхідні для старту матеріали та інформація. Розрахунок доходу, повноцінна презентація висилається за запитом.
2. Території і ексклюзивність для розбудови власного бізнесу. Рівноправне партнерство прямого виробника і учасником побудови великої мережі на ринку послуг України і за її межами.
3. Володіння ексклюзивними продуктами і Promo матеріалами
4. Використання стандартів роботи бізнесу і загальних корпоративних брендів компанії «Українські Природні Води», разом з AquaBankGroup Ukraine – національного виробника природних вод вищої категорії.
5. Допомога рекламною підтримкою на національному і локальному рівні, з урахуванням специфіки регіону*

Невелика початкова вартість бізнесу, бездоганна якість, необхідного щодня продукту і чудовий сервіс, дозволять Вам витративши час домогтися визнання і поваги на ринку.

Маємо додаткові пропозиції можливостей для партнерів – власників бізнесу:
1. Підвищення кваліфікації, навчання. Підвищення ефективності бізнесу
2. Доступ до фахівців бізнесу високого рівня
3. Участь в командних зустрічах з питань розвитку бізнесу
4. Можливість доступу до програм та технологій з управління бізнесом, для більшої прибутковості
5. Оцінка, навчання правилам поведінки з клієнтами, навичкам продажів, на стартовому етапі бізнесу.
6. Дохід від продажу супутніх товарів
7. Дохід від продаж обладнання та аксесуарів
8. Дохід від продажу пропозицій інших товарів
9. Дохід від сервіс і обслуговування обладнання
10. Можливість збільшення географії і доходу

Середній чек – 5 $; Окупність від 1 до 6 міс; Дохід:
Дохід залежить від кількості населення, яку буде обслуговувати Ваш бізнес. Наприклад: ваш дохід від 15тис$, якщо ви маєте приблизно 2-4 місто на своєму ринку серед конкурентів, при обслуговуванні міста з населенням приблизною кількістю 250тис.

Що пропонує система побудови власного бізнесу:

 1. Наявність чіткого бізнес-плану і стратегії; Можливість отримання власного значного доходу
 2. Освітня програма (для ведення національного та міжнародного бізнесу (on-line);
 3. Постійний аналіз ринку, мінімізація конкуренції.
 4. Супровід Вашого бізнесу (консалтинг *);
 5. Тренінги;
 6. Відповідальність, гарантії величини і термінів досягнення доходів;
 7. Бухгалтерські послуги;
 8. Отримання власного бізнесу, (відрахування з Ваших доходів кому-небудь відсутні, крім податків). Розмір доходів залежить тільки від витраченого часу, строки досягнення пасивного доходу – від обраної стратегії)
 9. Отримання пасивного доходу, в короткі терміни (0,5 – 2 роки)

Що входить до пропозиції партнерства:

– доступ до навчання фінансової грамотності, раціональним рухам в бізнесі;
(Кількість витраченого часу / результат – величина доходу / кількість вільного часу
– допомога в організації і реєстрації власного бізнесу, без великого стартового капіталу;
– надання бізнес-плану;
– розрахунок величини і термінів отримання доходу;
– відповідальність за величину і терміни отримання доходу;
– допомога у відкритті підприємницької діяльності;
– супровід бізнесу (тренінги, консалтинг);
– підключення до освітній програми.

Цільова аудиторія

Натуральна корисна вода потрібна всім                     … незалежно від віку.

З нами можна отримати дохід потрібного Вам розміру і почувати себе краще
Для здоровя обирайте природну воду
Pryrodna.com      

По всім питанням співробітництва і партнерства звертайтесь по телефону: (067) 472 28 28