О воде

Вода «Українська Природна»

Кришталево чиста, природна вода європейської якості – джерельна за своїм походженням. Усвідомлюючи важливість мінералів для здоров’я і правильної життєдіяльності організму людини, ми подбали про те, щоб зберегти максимально можливий природний склад води.

Здобуваючи воду з природних джерел, ми піклуємося про цілісність її мінерального складу. При підготовці пом’якшеної води, ми очищаємо виключно від речовин, що дають накип, при цьому корисні елементи залишаються в цілості.

Походження

  • м Світловодськ, західна ділянка Світловодського родовища, свердловина №1.
  • Екологічно чисті заповідні місця Кам’янського історико-культурного заповідника урочища «Тростянка».

Європейські стандарти якості

  • Воду розливають в еко-тару відповідно до міжнародних вимог безпосередньо на місці видобутку.
  • Доставка води «Українська Природна» додому, в офіс або школу – це можливість щоденно дбати про своє здоров’я без зайвих зусиль.
  • Завдяки своїм мінеральним складом, створеному природою, «Українська Природна» є ідеальною для пиття і приготування їжі.

Склад води

Кальцій бере участь в регулюванні рівня холестерину в крові, відіграє важливу роль у створенні й зміцненні кісткової тканини і зубів. Організм реагує на дефіцит кальцію остеопорозом (ламкість кісток)

Калій впливає на стан шкіри. Недолік калію тягне за собою слабкість, м’язові спазми, дратівливість.

Магнійсприяє засвоєнню вуглеводів, зміцнює серцевий м’яз. У той час, як його дефіцит буває причиною утворення каменів в нирках, випадків серцевих спазмів.

Фтор важливий при формуванні кісток, зубної емалі та дентину. Він допомагає запобігти карієс зубів, передчасне випадання зубів і пародонтоз.